Łączymy offline z online Darmowa wycena
Nowoczesne sklepy internetowe

Nowoczesne sklepy
internetowe

Zaufaj specjalistom z dziedziny e-biznesu

Zaufaj specjalistom
od e-commerce.

Projektujemy sklepy internetowe od ponad 10 lat. Niezależnie czy stawiasz pierwsze kroki w internecie, czy chcesz zwiększyć dotychczasowe zyski inwestując w istniejący sklep internetowy, możesz liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony.

Tworzymy sklepy internetowe, które sprzedają. Projektując sklep korzystamy z naszego autorskiego systemu lub wykorzystujemy popularne oprogramowanie sklepowe Prestashop.

Główne moduły
sklepu internetowego OffonSHOP

Zamówienia pod kontrolą

Od teraz masz możliwość edycji zamówienia, monitorowania go, sprawdzenia aktualnego statusu, a także podglądnięcie danych klienta oraz wysłanie mu e-maila z powiadomieniem o wysyłce towaru.

To wszystko, w jednym miejscu.
Moduły sklepu Wysyłka
towaru
Moduł
produktów
Zarządzanie
zamówieniami
Statystyki
sprzedaży
Wyszukiwarka
klientów
Zarządzanie
treścią

Zarządzanie
asortymentem

Uważasz, że to za mało? Mamy na to sposób. Zobacz co oferujemy dodatkowo.

Płatności internetowe

Uruchamiając w sklepie internetowym płatności on-line zaoferujesz swoim klientom wygodne zakupy. Sklep internetowy OffonSHOP posiada kompletny moduł do obsługi płatności internetowych operatorów: PayU, DotPay, Przeelwy24, PayPal, SagePay.

Szablony rozmiarów

Oferujesz w swoim sklepie internetowym produkty w różnych rozmiarach i chcesz mieć pełną kontrolę nad ich ilością? Potrzebujesz, aby różne rozmiary prezentowały różne ceny? Nic prostszego! Nasz moduł rozmiarów zapewni Ci wszystko co potrzebne.

Opinie o produkcie

Pokaż, że jesteś pewny swoich produktów i nie boisz się ocen innych. Udostępnij swoim klientom w sklepie internetowym możliwość oceniania twoich produktów. Wartościowe opinie o produktach dostępne od ręki zwiększają jego sprzedaż.

Integracje z firmą kurierską

Integracja firm kurierskich w sklepie internetowym OffonSHOP umożliwia m. in.: dodawanie przesyłek z listy zamówień i karcie zamówienia, drukowanie etykiet, protokołów, przesyłki zwykłe i za pobraniem, generowanie linku do śledzenia zamówień oraz listę paczkomatów InPost w koszyku.

Marketing

Zakup pełny moduł marketingowy, który umożliwi Ci tworzenie promocji, ustalanie kodów rabatowych, tworzenie grup rabatowych klientów oraz definiowanie programów lojalnościowych. Moduł marketingowy w sklepie internetowym to świetny sposób na zwiększenie sprzedaży!

Warianty

Za pomocą wariantów w sklepie internetowym OffonSHOP udostępnisz klientowi jeden produkt w wielu opcjach. Wykorzystując cechy oznaczysz dowolny produkt i zdefiniujesz takie wartości jak kolor czy wielkość. Dodatkowo poszczególne warianty produktu mogą mieć przypisaną różną cenę.

Newsletter

Wykorzystaj potencjał e-mail marketingu i informuj klientów Twojego sklepu internetowego o aktualnych promocjach i wyprzedażach. Wysyłaj swoim klientom kupony rabatowe i zachęcaj ich w ten sposób do ponownych zakupów.

Dodatkowe wersje językowe

Do Twojego sklepu internetowego możemy dodać dowolną ilość wersji językowych, a co za tym idzie wprowadzić opcję zakupów w walutach obcych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zajmiemy się również tłumaczeniami.

Integracja z allegro

Zwiększ szansę na zainteresowanie ofertą Twojego sklepu internetowego poprzez wystawianie aukcji na Allegro. Oferujemy dwustronną synchronizację: pobieranie zamówień i wystawianie aukcji prosto ze sklepu internetowego. Tworzenie szablonów aukcji wraz z zapisem domyślnych pól Allegro nigdy nie było tak proste!

Sprawdź co mówią o nas inni Doskonałe narzędzie to szczęśliwi klienci. Posłuchaj osób,
które już korzystają z naszych sklepów internetowych - oni znają Nas najlepiej.
Agencję Offon.pl wyróżniają przede wszystkim szybka realizacja i doświadczenie w branży e-commerce, ale też rzadko spotykana estetyka w tworzeniu i projektowaniu sklepów internetowych oraz przystępna cena.
~ Piotr Młynarczyk
Obsługa klienta wykazała się profesjonalnym podejściem w zakresie projektu naszego sklepu internetowego. Z przyjemnością mogę polecić firmę Offon. Sklep internetowy został wykonany fachowo, profesjonalnie, szybko. Agencja dotrzymuje terminów co zapewnia bezproblemową współpracę.
~ Maciek Pyrc
Zobacz wybrane realizacje
realizacja - strony www ZOBACZ REALIZACJĘ realizacja - sklepy on-line ZOBACZ REALIZACJĘ realizacja - identyfikacja wizualna ZOBACZ REALIZACJĘ realizacja - e marketing ZOBACZ REALIZACJĘ
Otrzymaj darmową wycenę
i zacznij z nami swój projekt!
offon - kontakt
Beata Biedroń
Account Manager
tel:  +48 18 88 80 240

Wyślij wiadomość