Łączymy offline z online Darmowa wycena
Bądź widoczny dla swoich klientów

Bądź widoczny
dla swoich klientów

Wiemy jak promować
Twoją firmę!

10 letnie doświadczenie w obszarze mediów interaktywnych pozwala nam śmiało doradzać w zakresie rozmaitych form promocji w sieci – zajmiemy się kampanią pozycjonowania, linkami sponsorowanymi, profesjonalną obsługą w social media tak, aby maksymalnie zwiększyć widoczność Twojej firmy w Internecie i zadbać o jej profesjonalny wizerunek. Nie wierzysz? Przeczytaj o Nas!

o firmie
E-marketing

Co oferujemy?

01.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie w sieci to ogół działań nad Twoją stroną www, mających na celu poprawę jej widoczności w wyszukiwarkach internetowych, tak aby zajmowała ona jak najwyższa pozycję, przynosząc Ci większy ruch i w efekcie sprzedaż. Użytkownicy Internetu, wpisując określone słowa kluczowe, szukają informacji, ofert czy produktów na pierwszych stronach Google.

02.

AdWords

To narzędzie, które pozwala na skuteczną i natychmiastową promocję Twojej strony w wyszukiwarce oraz na stronach witryn partnerskich sieci Google. Reklamy wyświetlają się w formie linków obok oraz nad naturalnymi wynikami wyszukiwania i wywołane są na podstawie określonych z góry słów kluczowych, które wpisują użytkownicy zainteresowani ofertą lub informacjami związanymi Twoją branżą.

03.

Social Media

Serwisy oraz portale internetowe gromadzą wokół ogromne grupy ludzi i tworzą tak zwane media społecznościowe. Jest to bardzo korzystne dla firm, szczególnie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć ilość odwiedzin na swojej stronie internetowej czy też dotrzeć do większej liczby potencjalnych Klientów a co za tym idzie zwiększyć swój zysk

Dlaczego e-marketing
jest ważny?

Pojawienie się Google bardzo dynamicznie rozwinęło rynek wyszukiwarek i jest on obecnie jednym z najlepszych kanalów e-marketingowych na rynku. Naszym klientom proponujemy pozycjonowanie stron www oraz reklamę w linkach sponsorwanych czyli kampanię AdWords.

Internet stał się też nie tylko miejscem do zdobywania nowych klientów, ale również bardzo istotnym miejscem do budowania relacji z klientami. Social Media pozwalaja nam informować potencjalnych klientów o działaniach naszej firmy, ale również słuchać co chcą nam powiedzieć i pozwalać im polecać nasze produkty.

Dlaczego e marketing jest ważny
Co wyróznia Offon na tle konkurencji?
Wysoka skuteczność
powyżej 90%
Analiza Twojej
branży i konkurencji
Gwarancja bezpieczeństwa
Twoich działań w sieci
Otrzymaj darmową wycenę
i zacznij z nami swój projekt!
offon - kontakt
Beata Biedroń
Account Manager
tel:  +48 18 88 80 240

Wyślij wiadomość