Łączymy offline z online Darmowa wycena
Traf słowem w sedno

Traf słowem
w sedno

Siła słowa

Zajmiemy się unikalnych i wartościowych treści na potrzeby Twojego serwisu www czy sklepu internetowego. Tworzenie treści oddajemy w ręce profesjonalnego copywritera, który jest w stanie przygotować materiały tekstowe idealnie trafiające do Twoich potencjalnych klientów.

Tworzone przez nas treści powstają w ścisłe współpracy z Klientem, tak aby najlepiej pełniły swoje cele biznesowe i budowały tożsamość marki

Siła słowa

Co oferujemy?

Teksty na stronę www

Oryginalne i unikalne teksty do różnych zakładek (np. "o nas", "oferta", "FAQ", "warto wiedzieć"), napisane z pomysłem i podkreśleniem korzyści dla klienta, ciekawe i przykuwajace uwagę.

Hasła reklamowe

Pomysłowe slogany przyciągające uwagę określonej grupy odbiorców, zawierające główny przekaz kampanii reklamowej, podkreślające benefity i przekonujące do skorzystania z oferty.

Naming

Unikatowe nazwy firm, usług i produktów dopasowane do specyfiki marki, branży, oferty i grupy docelowej wraz propozycjami wolnych domen.

Teskty reklamowe

Teksty reklamowe, informacyjne i konkursowe do prasy, outdooru, ulotek, plakatów, mailingów, broszur, folderów, biuletynów.

Zobacz wybrane realizacje
realizacja - strony www ZOBACZ REALIZACJĘ realizacja - sklepy on-line ZOBACZ REALIZACJĘ realizacja - identyfikacja wizualna ZOBACZ REALIZACJĘ realizacja - e marketing ZOBACZ REALIZACJĘ
Otrzymaj darmową wycenę
i zacznij z nami swój projekt!
offon - kontakt
Beata Biedroń
Account Manager
tel:  +48 18 88 80 240

Wyślij wiadomość