Łączymy offline z online Darmowa wycena

E-marketing

E-marketing to forma marketingu prowadzonego w Internecie. Jego głównym celem jest dotarcie do potencjalnych klientów, którzy szukają usług firmy przy użyciu tego środka komunikacji. Najważniejszymi miejscami, w których umieszczany jest przekaz marketingowy są wyszukiwarki internetowe, portale społecznościowe, serwisy branżowe i tematyczne.

Wielu specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego realizuje działania w zakresie SEO i SEM. SEO jest skrótem od ang. Search Engine Optimalization, czyli dostosowanie strony internetowej do właściwego indeksowania i wyświetlania w wyszukiwarkach internetowych. SEM czyli ang. Search Engine Marketing tłumaczyć można jako marketing w wyszukiwarce, a więc działania polegające na jak najlepszym wykorzystaniu wyszukiwarki w celach promocji usługi i produktów danej firmy.

Dzięki naszym artykułom poznasz zagadnienia pozycjonowania stron internetowych, reklamy w systemie Google Adwords oraz dowiesz się, jak skutecznie wykorzystać wyszukiwarkę do prezentacji Twojej oferty aby zdobyć nowych klientów.

Sposoby na reklamę małej firmy w Internecie

W dzisiejszych czasach Internet odgrywa kluczową rolę w marketingu. Jest obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych mediów reklamowych, a jego udział w stosunku do tradycyjnych form reklamy ciągle rośnie. W poniższym artykule przedstawimy parę sposobów na pozyskanie nowych klientów i zwiększeniu efektywności marki w Internecie dla małego biznesu.