Łączymy offline z online Darmowa wycena
Jak pozyskać środki na firmową stronę interntową

Internet to jedno z największych mediów w dzisiejszym świecie. Według Głównego Urzędu Statystycznego w roku 2016 w samej tylko Polsce aż 80,4% gospodarstw domowych posiadało dostęp do internetu. Aby do nich dotrzeć potrzebujesz skutecznej strony internetowej. W tym artykule podpowiemy Ci, jak pozyskać środki na ten cel!

Działanie z agencją - jeszcze nie zacząłeś, a już masz obawy?

XXI wiek pociąga za sobą falę nieustannego rozwoju – w tym m.in rozwój technologiczny, tworzenie nowych, zaawansowanych rozwiązań, rozkwit Internetu, promocji, czy reklamy. Przez to coraz więcej osób spędza w sieci wiele godzin oraz poszukuje informacji, których potrzebuje.

Klawiatura z logo Wordpress

O tym, że każda (a w szczególności firmowa) strona internetowa powinna opierać się na systemie zarządzania treścią, nie trzeba nikogo przekonywać. Dzięki niemu, nie mając wiedzy programistycznej, w prosty sposób można uzupełnić firmową witrynę o dodatkowe zdjęcia, wideo oraz teksty.

Przykłady stron firmowych wykonanych w agencji Offon

W XXI wieku ukuło się powiedzenie – “czego nie ma w Internecie, tego nie ma i na świecie”. Dzisiaj jest ono bardziej aktualne, niż kiedykolwiek wcześniej. Obecnie trudno bowiem wyobrazić sobie jakąkolwiek działalność biznesową bez posiadania choćby prostej strony internetowej.